You are currently viewing Kaikki seuran ottelut kaudella 2022

Kaikki seuran ottelut kaudella 2022

Täältä löydätte kaikki seuran ottelut kaudella 2022 – jokunen harjoitusottelu ja cuppi puuttuu varmasti – mutta kaikki sarjapelit ja juniorcupenin ottelut ovat listattuna.

26.02.2022 16:30Närpes Kraft – Sporting Kristina 4-11F13
19.03.2022 15:30Sporting Kristina – ABC 4-0M
26.03.2022 16:00Sporting Kristina – Kaskö IK 7-2M
02.04.2022 13:00Sporting Kristina – Kauhajoen Karhu 17-1 (8-0)M
12.04.2022 17:30Sporting Kristina – Sporting/Kraft YJ 2-3P13
12.04.2022 18:45Sporting Kristina – Korsnäs FF 0-6M
17.04.2022 12:00SJK – Sporting Kristina 6-0 (4-0)F13
18.04.2022 00:00Närpes Kraft – Sporting Kristina 2-4F11
18.04.2022 15:00Sporting Kristina – Malax IF F13 5-4 (2-1)P13
23.04.2022 10:10Sporting Kristina – FC Sport Vaasa 0-1F13
23.04.2022 11:30FC Nokia valkoinen – Sporting Kristina 0-1F13
23.04.2022 15:50SJK-j – Sporting Kristina 6-0F13
23.04.2022 16:00Sporting Kristina – VPS Akatemia 4-3M
23.04.2022 17:10Sporting Kristina – FC Sport 2010 0-3F13
24.04.2022 09:40SeMi – Sporting Kristina 2-1F11
24.04.2022 09:40Sporting Kristina – SJK-Kulta 3-1F11
24.04.2022 11:00Luja Sininen – Sporting Kristina F9
24.04.2022 11:40FC Sport-j – Sporting Kristina 2-0F11
24.04.2022 13:00GBK – Sporting Kristina 2-0F11
24.04.2022 13:20Sporting Kristina – FC Sport Valkoinen F9
24.04.2022 14:10I-JBK – Sporting Kristina 1-2F11
24.04.2022 14:40SJK-j – Sporting Kristina F9
24.04.2022 15:30Malax IF – Sporting Kristina 0-1F11
24.04.2022 16:50Sporting Kristina – FC Sport-j 1-1F11
24.04.2022 17:30Sporting Kristina – VPS-j T11 2-1F11
24.04.2022 17:30Sporting Kristina – Malax IF P13
26.04.2022 18:00Sporting Kristina – Karhu 7-4F13
29.04.2022 18:30Sporting Kristina Academy – Virkiä 6-2 (2-1)M2
03.05.2022 18:30Sporting Kristina – FC Sport/Luja YJ 3-7 (0-1)F13
04.05.2022 19:30VPS J – Sporting Kristina Academy 2-7 (2-4)M2
05.05.2022 18:30FC Sport-j/punainen – Sporting/Kraft YJ 4-1 (2-1)F15
06.05.2022 18:30Sporting Kristina – SIF 3-0 (2-0)M
09.05.2022 18:30IK/Musta – Sporting Kristina 6-1 (3-0)P12
10.05.2022 19:00Norrvalla FF – Sporting Kristina 4-7 (0-3)M
11.05.2022 18:00NFF/KoMu YJ – Sporting/Kraft YJ 0-3 (0-1)F15
11.05.2022 18:30Sporting Kristina – Sepsi-78 2-6 (1-2)P13
14.05.2022 15:00Sporting Kristina Academy – IK 7-2 (4-1)M2
15.05.2022 12:30SJK-j/kulta – Sporting Kristina 12-1 (6-0)F13
17.05.2022 18:30Sporting/Kraft YJ – VPS J 2-3 (1-1)F15
17.05.2022 18:30Sporting Kristina Academy – I-JBK 9-0 (5-0)M2
17.05.2022 19:00Virkiä/-13 – Sporting Kristina 0-9P10
17.05.2022 20:00Sporting Kristina – Virkiä/sinivalkoinen 6-1P10
18.05.2022 17:30Sporting Kristina – Malax IF 2-9F9
18.05.2022 19:30Jalas – Sporting Kristina 4-3F9
19.05.2022 18:00FC Sport-j/-13 tytöt – Sporting Kristina 4-5 (3-3)P9
19.05.2022 18:50Sporting Kristina – BK-48 11-4P9
20.05.2022 18:30Sporting Kristina – FC Kiisto 2-1 (1-0)M
23.05.2022 18:30Sporting Kristina – Norrvalla FF 5-10 (2-3)F13
23.05.2022 19:00Sporting Kristina – FC Kuffen/Vit -11 3-8 (0-5)P12
23.05.2022 19:00Närpes Kraft/2 – Sporting Kristina Academy 2-0 (1-0)M2
24.05.2022 18:00Sporting Kristina – IK/Punainen 6-2F9
24.05.2022 18:30Sporting/Kraft YJ – SJK-j 3-0 (1-0)F15
24.05.2022 18:30Sporting Kristina – BK-48 4-1 (2-0)P13
24.05.2022 19:30IK/Musta – Sporting Kristina 2-11F9
26.05.2022 18:30KPV/Akatemia – Sporting Kristina 1-4 (1-0)M
01.06.2022 17:30Närpes Kraft – Sporting Kristina 4-1 (2-0)P13
02.06.2022 18:30Malax IF – Sporting Kristina 11-0 (6-0)F13
02.06.2022 19:00SJK-j – Sporting Kristina 3-0 (0-0)M
02.06.2022 19:00WFA/I-JBK YJ3 – Sporting/Kraft YJ 7-6 (4-4)F15
03.06.2022 18:30Sporting Kristina Academy – IF Hoppet 0-0 (0-0)M2
03.06.2022 19:00VIFK/I-JBK YJ3 – Sporting Kristina 5-3 (2-3)P12
05.06.2022 17:00Sporting Kristina Röd – Malax IF Gul 6-4P9
05.06.2022 18:00Malax IF Blå – Sporting Kristina Röd 8-9P9
06.06.2022 18:00Sporting Kristina Röd – VIFK Vit 5-6P9
06.06.2022 18:00Sporting Kristina – BK-48 3-1 (0-1)F11
06.06.2022 18:30Sporting Kristina – SeMi 1-6 (1-4)F13
06.06.2022 19:00Team Söderfjärden Black YJ2 – Sporting Kristina 3-1 (2-0)P12
06.06.2022 19:00VIFK Blå – Sporting Kristina Röd 13-7P9
06.06.2022 19:15LUJA – Sporting Kristina 0-1 (0-1)F11
07.06.2022 18:00Sporting Kristina – BK-48 Gul 6-4F9
07.06.2022 18:30Sporting Kristina – SJK-j/kulta 6-0P10
07.06.2022 19:00Kungliga Wasa C.F. – Sporting Kristina Academy 4-1 (1-0)M2
07.06.2022 19:00BK-48 Blå – Sporting Kristina 0-5F9
07.06.2022 19:30Jalas/Sininen – Sporting Kristina 1-1 (0-0)P10
08.06.2022 18:00LUJA/-13 tytöt – Sporting Kristina 3-6P9
08.06.2022 19:00VIFK – Sporting Kristina 10-1 (3-0)F13
08.06.2022 19:00Sporting Kristina – I-JBK 5-6P9
09.06.2022 18:00Team Söderfjärden Red YJ – Sporting Kristina 3-4 (3-2)P13
09.06.2022 18:30Malax IF – Sporting Kristina 1-3F11
09.06.2022 19:30Sporting Kristina – Närpes Kraft FF 1-0F11
10.06.2022 19:00Sporting Kristina – NIK 5-0 (5-0)M
13.06.2022 18:00I-JBK – Sporting Kristina 5-1F9
13.06.2022 18:00VPS J Valkoinen – Sporting Kristina Röd 8-3P9
13.06.2022 18:30Sporting Kristina – Sundom IF 5-1F12
13.06.2022 18:30Sporting Kristina – NJS Kortesjärvi 11-1 (4-1)F13
13.06.2022 19:00AKisa YJ – Sporting Kristina 3-1 (0-0)P13
13.06.2022 19:00Sporting Kristina – FC Kuffen 1-13F9
13.06.2022 19:00Sporting Kristina Röd – VPS J Raita 6-12P9
13.06.2022 19:00Sporting Kristina – VPS J/valkoinen 1-10 (0-5)P12
13.06.2022 19:30Norrvalla FF – Sporting Kristina 2-0F12
14.06.2022 18:00Sporting Kristina – IK/Musta 10-2F9
14.06.2022 18:00Sporting Kristina – IK/Punainen 10-9P9
14.06.2022 18:00Sporting Kristina – KuRy 5-2P10
14.06.2022 18:45La-Ve – Sporting Kristina 4-7P9
14.06.2022 18:45IK/Punainen – Sporting Kristina 0-8F9
14.06.2022 19:00Jurva-70 – Sporting Kristina 3-5 (1-1)P10
15.06.2022 19:00Sporting Kristina – Malax IF 2-0 (2-0)P13
16.06.2022 19:00VPV – Sporting Kristina 0-2 (0-1)M
17.06.2022 19:00Sporting/Kraft YJ – APV 4-0 (2-0)F15
18.06.2022 15:00Sporting Kristina Academy – Kaskö IK 1-2 (0-1)M2
20.06.2022 19:00Sporting Kristina – VIFK/Vit 5-4 (3-3)P12
20.06.2022 19:00I-JBK/FC Kuffen YJ3 – Sporting Kristina 6-2 (3-1)F13
20.06.2022 19:00SeMi – Sporting/Kraft YJ 2-4 (1-3)F15
20.06.2022 19:00FC Korsholm – Sporting Kristina Academy 0-1 (0-0)M2
21.06.2022 19:00VPS J YJ3 – Sporting Kristina 6-2 (2-1)P13
23.06.2022 19:00Sporting Kristina – VPS Akatemia 0-1 (0-0)M
27.06.2022 18:00Sporting Kristina – Malax IF 5-2F9
27.06.2022 18:00VPS J Musta – Sporting Kristina Röd 4-3P9
27.06.2022 18:30Sporting Kristina – SIF YJ2 1-7 (1-5)F13
27.06.2022 19:00Sporting Kristina Röd – VPS-j 1924 10-3P9
27.06.2022 19:00Sporting Kristina – Laihian Luja 2-14F9
28.06.2022 19:00VIFK/Blå – Sporting Kristina 9-1 (2-0)P12
29.06.2022 17:30Laihian Luja – Sporting Kristina 0-0F11
29.06.2022 18:30Sporting/Kraft YJ – WFA/VIFK YJ2 6-1 (2-1)F15
29.06.2022 18:30Sporting Kristina – FC Sport-j 6-0F11
29.06.2022 19:00Sporting Kristina – I-JBK 1-3 (1-2)P13
01.07.2022 09:00Hamna IL 1 – Sporting Kristina 0-3P13
01.07.2022 15:00Sporting Kristina – IBFF 3-1P13
02.07.2022 09:00Skellefteå FF Svart – Sporting Kristina 1-0P13
02.07.2022 15:00IFK Kalix – Sporting Kristina 1-2P13
02.07.2022 16:00FC Ylivieska – Sporting Kristina 1-8 (1-3)M
02.07.2022 19:00Gammelstads IF – Sporting Kristina 4-1P13
03.07.2022 10:00Sporting Kristina – Hedens IF 4-4P13
04.07.2022 18:00Karhu/Valkoinen – Sporting Kristina 3-3P10
04.07.2022 19:00Sporting Kristina – Karhu/Sininen 4-1P10
04.07.2022 19:00Sporting Kristina – Team Söderfjärden White YJ1 1-4 (1-2)P12
05.07.2022 18:00Malax IF – Sporting Kristina 1-4F11
05.07.2022 19:00Sporting Kristina – I-JBK 5-2 (3-1)F11
07.07.2022 19:00SIF/2 – Sporting Kristina Academy 1-3 (0-1)M2
11.07.2022 18:30Sporting Kristina Academy – ABC 5-3 (3-0)M2
12.07.2022 17:30Sporting Kristina Röd – Närpes Kraft FF Gul 7-3P9
12.07.2022 18:30Närpes Kraft FF Blå – Sporting Kristina Röd 6-12P9
15.07.2022 18:00Sporting Kristina – Korsnäs FF 5-1 (1-1)M
20.07.2022 18:30Sporting Kristina – Kanu 4-4P10
20.07.2022 18:30Virkiä – Sporting Kristina Academy 3-3 (0-2)M2
20.07.2022 19:30AKisa/Valkoinen – Sporting Kristina 1-4P10
21.07.2022 19:00Esse IK – Sporting Kristina 3-2 (2-0)M
25.07.2022 18:30Sporting Kristina Academy – VPS J 1-4 (0-1)M2
25.07.2022 18:30Sporting Kristina – KuRy 12-2 (6-2)F13
27.07.2022 19:00FC Sport Vaasa/punainen – Sporting/Kraft YJ 8-0 (4-0)F15
28.07.2022 19:00SIF – Sporting Kristina 3-0 (2-0)M
29.07.2022 19:00FC Kuffen – Sporting Kristina 3-2 (1-1)P12
30.07.2022 13:00IK – Sporting Kristina Academy 0-1 (0-1)M2
01.08.2022 18:00Sporting Kristina – Sundom IF 3-9F9
01.08.2022 18:30Sporting Kristina – SJK-j/T12 8-1 (6-0)F13
01.08.2022 19:00Solf IK – Sporting Kristina 1-9F9
02.08.2022 18:00Solf IK – Sporting Kristina Röd 3-12P9
02.08.2022 19:00Sporting Kristina Röd – VIFK Guld 6-9P9
03.08.2022 18:00Malax IF – Sporting Kristina 0-1 (0-1)P13
03.08.2022 18:30I-JBK – Sporting Kristina Academy 3-6 (1-1)M2
04.08.2022 18:30Sporting Kristina – Luja/FC Sport YJ3 3-4 (2-1)F13
04.08.2022 18:30Närpes Kraft FF – Sporting Kristina 0-6F11
04.08.2022 19:30Sporting Kristina – Malax IF 3-1F11
05.08.2022 18:00SJK-j/kulta – Sporting Kristina 4-6P9
05.08.2022 18:50Sporting Kristina – SJK-j/oranssi 7-4P9
05.08.2022 19:00Sporting Kristina – Norrvalla FF 3-1 (2-1)M
07.08.2022 16:30FC Sport Timantit – Sporting Kristina 6-2F9
07.08.2022 17:30Sporting Kristina – FC Sport-j Tähdet 2-3F9
08.08.2022 18:30NJS Kortesjärvi – Sporting Kristina 1-4 (1-3)F13
09.08.2022 18:00Sepsi-78/Sininen – Sporting Kristina 2-10P9
09.08.2022 18:30Sporting Kristina – KuKu 3-3P10
09.08.2022 18:45Sporting Kristina – Sepsi-78/Valkoinen 7-3P9
09.08.2022 19:00VIFK/Vit – Sporting Kristina 4-2 (3-0)P12
09.08.2022 19:30APV – Sporting Kristina 2-3P10
10.08.2022 17:30Sundom IF – Sporting Kristina 0-2F12
10.08.2022 18:00Sporting Kristina Röd – FC KoMu 8-2P9
10.08.2022 18:00Sporting Kristina – LUJA 4-2F9
10.08.2022 19:00SeMi – Sporting Kristina 3-5F9
10.08.2022 19:00Sporting/Kraft YJ – GBK/KäTa YJ 1-3 (0-1)F15
10.08.2022 19:00Sporting Kristina – VPS J YJ3 3-3 (3-2)P13
10.08.2022 19:00BK-48 – Sporting Kristina Röd 6-10P9
10.08.2022 19:30Sporting Kristina – Norrvalla FF 2-0F12
12.08.2022 19:00FC Kiisto – Sporting Kristina 2-1 (0-1)M
14.08.2022 15:00Sporting Kristina Academy – Närpes Kraft/2 0-0M2
14.08.2022 17:15Närpes Kraft FF – Sporting Kristina 3-0F9
14.08.2022 17:30FC Kiisto – Sporting Kristina Röd 1-8P9
14.08.2022 18:30Sporting Kristina Röd – PUS 4-4P9
15.08.2022 18:00Sporting Kristina – Närpes Kraft 1-0 (0-0)F11
15.08.2022 19:15VPS J – Sporting Kristina 1-4 (1-1)F11
16.08.2022 18:30Sporting Kristina – IK/Musta 1-3 (0-2)P12
17.08.2022 19:00VPS J – Sporting/Kraft YJ 6-1 (1-0)F15
17.08.2022 19:00Sporting Kristina – AKisa YJ 1-1 (0-1)P13
18.08.2022 18:00Sporting Kristina – Laihian Luja 0-0F11
18.08.2022 18:30Sporting Kristina – Kanu/Punainen 2-3 (2-3)P12
18.08.2022 18:30IF Hoppet – Sporting Kristina Academy 1-1 (1-1)M2
18.08.2022 18:30Korsnäs FF – Sporting Kristina 4-7 (1-4)F13
18.08.2022 19:00FC Sport-j – Sporting Kristina 0-1F11
19.08.2022 19:00Sporting Kristina – KPV/Akatemia 3-1 (1-0)M
21.08.2022 18:00Sporting Kristina Röd – I-JBK Blå 7-6P9
21.08.2022 19:00I-JBK Vit – Sporting Kristina Röd 5-8P9
23.08.2022 18:00Sporting Kristina – APV 2-0P10
23.08.2022 19:00KuKu – Sporting Kristina 0-4P10
24.08.2022 18:00Norrvalla FF – Sporting Kristina Röd 3-2P9
24.08.2022 18:30Sporting/Kraft YJ – SJK-j 3-3 (2-3)F15
24.08.2022 18:30FC Kuffen/Vit -11 – Sporting Kristina 6-4 (2-2)P12
24.08.2022 18:30Sporting Kristina Academy – Kungliga Wasa C.F. 1-2 (0-0)M2
24.08.2022 19:00Sporting Kristina Röd – Laihian Luja 3-11P9
25.08.2022 14:00Sporting Kristina – Solf IK 5-0F11
25.08.2022 16:00SJK-j – Sporting Kristina 0-2F11
26.08.2022 19:00Sporting Kristina – SJK-j 4-0 (2-0)M
27.08.2022 15:00La-Ve – Sporting Kristina 1-5P9
27.08.2022 15:45Sporting Kristina – Malax IF 3-1P9
29.08.2022 18:00Sporting Kristina Röd – Sporting Kristina Vit 9-8P9
29.08.2022 18:30Sporting Kristina – SeMi/-10 8-1 (4-0)F13
30.08.2022 18:30Sporting Kristina – FC Kuffen 1-0 (0-0)P12
31.08.2022 18:00IK/Musta – Sporting Kristina 1-8F9
31.08.2022 19:00Sporting Kristina – IK/Punainen 4-1F9
01.09.2022 19:00NIK – Sporting Kristina 2-3 (1-2)M
02.09.2022 00:00Laihian Luja – Sporting Kristina 10-0F9
03.09.2022 15:00Kaskö IK – Sporting Kristina Academy 1-3 (1-0)M2
04.09.2022 15:30Sporting Kristina – Norrvalla FF 0-2F12
04.09.2022 17:00Sporting Kristina – Laihian Luja 1-3F11
05.09.2022 18:30Jalas – Sporting Kristina 0-1 (0-0)F13
07.09.2022 18:00SJK-j – Sporting Kristina 4-5F9
07.09.2022 18:30Kanu/Punainen – Sporting Kristina 6-3 (5-2)P12
07.09.2022 18:30Sporting Kristina – Team Söderfjärden Yellow YJ2 2-3 (0-2)P13
07.09.2022 18:50Sporting Kristina – SJK-j/T8 4-3F9
08.09.2022 18:30Sporting Kristina Academy – FC Korsholm 3-1 (0-1)M2
10.09.2022 12:00Sporting Kristina – AKisa/Valkoinen 3-0P10
10.09.2022 13:00Sporting Kristina – Jalas 4-0 (2-0)F11
10.09.2022 13:00Kanu – Sporting Kristina 5-2P10
10.09.2022 14:00Närpes Kraft – Sporting Kristina 0-0F11
10.09.2022 15:00Sporting Kristina – VPV 3-1 (0-0)M
11.09.2022 14:00GBK/KäTa YJ – Sporting/Kraft YJ 4-5 (4-2)F15
11.09.2022 17:00SeMi/sininen – Sporting Kristina 2-1 (0-1)F13
12.09.2022 18:30Sporting Kristina – Karhu 7-0 (4-0)F13
13.09.2022 18:30Sporting Kristina – VIFK/Vit 1-5 (1-4)P12
13.09.2022 19:00Sporting/Kraft YJ – VPS J 1-2 (1-0)F15
13.09.2022 19:30VPS Akatemia – Sporting Kristina 3-2 (3-1)M
14.09.2022 18:00ABC – Sporting Kristina Academy 0-4 (0-1)M2
14.09.2022 18:30BK-48 – Sporting Kristina 3-0 (2-0)P13
19.09.2022 18:30FC Sport/Luja YJ2 – Sporting Kristina 0-3F13
21.09.2022 18:30SJK-j – Sporting/Kraft YJ 0-0F15
24.09.2022 14:00Sporting Kristina Academy – SIF/2 2-1 (1-0)M2
25.09.2022 15:00Sporting Kristina – FC Ylivieska 5-0 (2-0)M
25.09.2022 17:00IK/Musta – Sporting Kristina 7-1 (4-0)P12
27.09.2022 18:30Sporting Kristina – FC Kuffen/Vit -11 2-5 (2-3)P12
28.09.2022 18:00I-JBK – Sporting Kristina 6-1 (3-1)P13
29.09.2022 18:30Sporting/Kraft YJ – FC Sport Vaasa/punainen 2-1 (0-1)F15
01.10.2022 14:00Korsnäs FF – Sporting Kristina 2-3 (1-1)M
08.10.2022 14:00Sporting Kristina – Esse IK 1-0 (1-0)M
22.01.2023 14:00Närpes Kraft – Sporting Kristina 1-5F14